Katalog firm Szczecin

 

+ DODAJ FIRMĘ

Wyszukiwarka firm

Wypełnij przynajmniej jedno pole

WestHouse Nieruchomości

Jesteśmy członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Szczecinie (ZSPON) wchodzącego w skład Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN).

Biuro nieruchomości WestHouse zajmuje się nie tylko pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, ale również profesjonalnym przygotowaniem ich na sprzedaż, czy wynajem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania na sprzedaż, mieszkania do wynajęcia, domy na sprzedaż, domy do wynajęcia, działki na sprzedaż oraz nieruchomości komercyjne.

Wiele osób traci pieniądze każdego dnia, czekając aż ich nieruchomość zostanie wynajęta lub sprzedana. My połączyliśmy siły specjalistów od lat działających na rynku w branży architektury, nieruchomości i budownictwa, aby zaoferować Państwu kompleksowe usługi.

Współpracujemy z kancelariami prawnymi: (notarialną, i radców prawnych), architektem, rzeczoznawcą majątkowym oraz ze sprawdzonymi pośrednikami finansowymi, którzy profesjonalnie doradzą i pomogą uzyskać najlepsze finansowanie zakupu nieruchomości z pełnej oferty kredytowej.

Biuro Nieruchomości WestHouse działa w oparciu o licencje zawodową nr 16699

Działalność naszego biura nieruchomości opiera się na szczególnej staranności przy realizacji przyjętego zlecenia. Mamy na uwadze przede wszystkim zadowolenie i bezpieczeństwo naszego klienta.
Nasze biuro nieruchomości powstało w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku związane z wynajęciem i sprzedażą nieruchomości (mieszkań, domów, działek, nieruchomości komercyjnych).
Nasi partnerzy edecoratornia.pl


Lokalizacja i dane kontaktowe

Kontakt z firmą

Wojska Polskiego 47/6
70-473 Szczecin

telefon: 606101606
e-mail: biuro@westhouse.com.pl


Zdjęcia

Opinie o firmie

Ta firma nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz dodać pierwszą!

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 03.02.2013, 15:55
ID firmy: 72
Typ wpisu: wpis bezpłatny

Liczba wyświetleń firmy: 388

WERSJA MOBILNAO serwisieDodaj fimęCennik wpisówPłatnościReklamaPrywatnośćRegulaminKontakt

Copyrights © ogloszenia.szczecin.pl Szczecin 2013 | Wykonanie katalogu: Crazybeaver.net