Katalog firm Szczecin

 

+ DODAJ FIRMĘ

Wyszukiwarka firm

Wypełnij przynajmniej jedno pole

Szkoła Języka i Kultury Polskiej dla Cudzoziemców

Szkoła Języka i Kultury Polskiej dla Cudzoziemców US to jedyny w regionie uniwersytecki ośrodek specjalizujący się w nauczaniu języka polskiego jako obcego. Szkoła prowadzi kursy na wszystkich poziomach zaawansowania.
Forma i tryb kursu są ściśle dostosowane do potrzeb kandydata. Oferujemy zarówno kursy grupowe, jak i indywidualne. W ramach tych ostatnich istnieje możliwość wykupienia dowolnej liczby godzin oraz indywidualnego ustalenia z lektorem terminów i stopnia intensywności kursu.
Nasi lektorzy to wysoko wykwalifikowani specjaliści łączący teoretyczną wiedzę o języku i kulturze polskiej z pasją dydaktyczną. Kadrę stanowi zgrany zespół kreatywnych i dynamicznych absolwentów filologii polskiej, perfekcyjnie znających zawiłości rodzimej gramatyki i potrafiących je przekazać w atrakcyjny oraz przystępny sposób. W pracy wykorzystujemy najnowsze podręczniki do nauki języka polskiego jako obcego. Podstawą metodyczną jest podejście komunikacyjne pozwalające na szybkie opanowanie języka i posługiwanie się nim w różnych sytuacjach życiowych. Pracę z ksiązką urozmaicamy różnorodnymi dodatkowymi materiałami dydaktycznymi, pochodzącymi z takich źródeł, jak literatura, prasa, filmy, Internet etc.
Uczymy w kameralnych grupach (2-10 osób), w przyjaznej atmosferze. Niewielka liczebność grupy gwarantuje indywidualne podejście do każdego słuchacza i wynikające z tego szybkie postępy w nauce. W trakcie trwania kursu łączymy nauczanie języka i kultury polskiej. Dla naszych słuchaczy organizujemy dodatkowe, tematyczne prelekcje w języku polskim i angielskim. Przy Szkole znajduje się duży, bezpłatny parking.


Lokalizacja i dane kontaktowe

Kontakt z firmą

al. Piastów 40 B
Budynek 4, pokój 312
71-065 Szczecin

telefon: (+48 91) 444 27 13, 502628 260
e-mail: a.biuro1@gmail.com

Opinie o firmie

Ta firma nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz dodać pierwszą!

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 22.02.2013, 11:19
ID firmy: 107
Typ wpisu: wpis bezpłatny

Liczba wyświetleń firmy: 1594

WERSJA MOBILNAO serwisieDodaj fimęCennik wpisówPłatnościReklamaPrywatnośćRegulaminKontakt

Copyrights © ogloszenia.szczecin.pl Szczecin 2013 | Wykonanie katalogu: Crazybeaver.net