Katalog firm Szczecin

 

+ DODAJ FIRMĘ

Wyszukiwarka firm

Wypełnij przynajmniej jedno pole

Smart Transport - bagażówki & przeprowadzki

Przebywasz aktualnie w Szczecinie? A może prowadzisz tutaj działalność ? Co jakiś okres, każdy z nas może potrzebować wysokiej jakości usług przeprowadzkowych. Przewiezienie mebli, nowego wyposażenia czy dostawy urządzeń do linii produkcyjnej. Konieczność dysponowania odpowiednim pojazdem, wcale nie musi oznaczać potrzeby jego kupna. Na takie przypadki warto wyłowić firmę, świadczącą usługi bagażówki w Szczecinie. Dobrze trafiłeś to właśnie my. Dlaczego warto z nami podjąć współpracę?
Wiele lat na rynku - to jeden z naszych potężnych atutów. Nikt tak świetnie jak Smart transport, nie zna Szczecina i okolicznych miejscowości. Oferując zamówienie ze wszystkich dzielnic i najdalej usytuowanych ulic, świetnie poznaliśmy ułożenie całego regionu. Pozwala nam to błyskawicznie i skutecznie dopiąć każde Państwa zlecenia na usługi transportowe Szczecin. Bez niepotrzebnego marnowania czasu na znalezienie najlepszego dojazdu. Bez ryzyka uszkodzenia mienia i przesyłki na wyboistych drogach.
Bezpieczeństwo - wiedząc jak ważne jest bezpieczeństwo powierzanych nam rzeczy, transport Szczecin zrealizujemy wyłącznie przy pomocy naszych dostawczaków i ciężarówek. Fabrycznie przystosowane do transportu ładunków, zaopatrzone zostały w profesjonalne mocowania, pozwalające na jego stabilne zamocowanie. Spora pojemność i ładowność, pozwalają nam przewieźć duże ilości rzeczy, ograniczając koszt wydatków.
Elastyczność - jesteśmy do Państwa dyspozycji wtedy, kiedy nas potrzebujecie. W przeciwieństwie do pozostałych firm, oferujemy usługi transportowe Szczecin przez całą dobę, również w weekendy. W biznesie nie ma kompromisów, a sukces osiągają Ci, którzy potrafią odpowiednio reagować na potrzeby rynku i swoich klientów. Jako firma transportowa to doskonale zrozumieliśmy, dlatego nie ma zleceń, których nie potrafilibyśmy obsłużyć.

Jeżeli cenią Państwo sobie uczciwość i współpracę na sympatycznych warunkach, zachęcamy do kontaktu z nami. Przedstawimy dla Państwa korzystną kalkulację na nasze usługi transportowe Szczecin, w oparciu o udzielone informacje - trasę, rodzaj ładunku i datę wykonania usługi.


Lokalizacja i dane kontaktowe

Kontakt z firmą

Wierzyńskiego 25
70-768 Szczecin

telefon: 535877284
e-mail: biuro@bagazowki.szczecin.pl

Opinie o firmie

Ta firma nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz dodać pierwszą!

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 01.12.2016, 21:29
ID firmy: 1028
Typ wpisu: wpis bezpłatny

Liczba wyświetleń firmy: 355

WERSJA MOBILNAO serwisieDodaj fimęCennik wpisówPłatnościReklamaPrywatnośćRegulaminKontakt

Copyrights © ogloszenia.szczecin.pl Szczecin 2013 | Wykonanie katalogu: Crazybeaver.net