Katalog firm Szczecin

 

+ DODAJ FIRMĘ

Wyszukiwarka firm

Wypełnij przynajmniej jedno pole

Sklep Rybny Laguna

Zapraszamy na zdrową rybę

Laguna to sklep rybny z tradycjami sięgającymi lat szcześćdziesiątych ubiegłego wieku. Ta sama lokalizacja (róg ul. Tkackiej i Łaziebnej) i dobra jakość ryb i przetworów sprawiają, że posiadamy grono stałych Klientów i jesteśmy rozpoznawani w Szczecinie. Poza sprzedażą ryb i przetworów prowadzimy także smażalnię - możecie Państwo zjeść rybę na miejscu, niepodgrzewaną, smażoną wyłącznie przed podaniem na talerz.

W naszej ofercie posiadamy:

ryby świeże
ryby wędzone
ryby mrożone
owoce morza
sałatki i przetwory rybne (ryba w galarecie, tatar z łososia itp.)
zupę rybną

Smażalnia

Również przy ul. Tkackiej mogą Państwo zjeść rybę prosto z patelni. Smażymy rybę na miejscu i posiadamy stoliki do konsumpcji. Nie podgrzewamy - wszystkie nasze ryby trafiają na Państwa talerze bezpośrednio po usmażeniu. Do ryb proponujemy frytki oraz surówki. W ofercie "na miejscu" proponujemy również zupę rybną.
Przyjęcia okolicznościowe

Ryby oraz przetwory rybne mogą stanowić podstawę poczęstunku na przyjęciach okolicznościowych. Tatar z łososia, rybę w galarecie czy kotlety rybne przygotowujemy zawsze ze świeżych ryb. Gwarantujemy terminowość i wysoką jakość przygotowywanych potraw.

Dowóz do domu

Jeżeli nie mogą Państwo zajrzeć do naszego sklepu, oferujemy dowóz ryb na wskazany adres. Dowóz odbywa się w dwóch porach dnia, po godz. 12 oraz po 18. Przy dużych zamówieniach dowóz może być darmowy, przy drobniejszych - kwota ustalana jest indywidualnie. Aktualną ofertę i ceny podamy Państwu w danym dniu przez telefon, pod numerem: 513 240 298.


Lokalizacja i dane kontaktowe

Kontakt z firmą

Łaziebna 1
70-557 Szczecin

telefon: 91 434 08 19

Opinie o firmie

Ta firma nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz dodać pierwszą!

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 14.01.2013, 13:01
ID firmy: 18
Typ wpisu: wpis bezpłatny

Liczba wyświetleń firmy: 2106

WERSJA MOBILNAO serwisieDodaj fimęCennik wpisówPłatnościReklamaPrywatnośćRegulaminKontakt

Copyrights © ogloszenia.szczecin.pl Szczecin 2013 | Wykonanie katalogu: Crazybeaver.net