Katalog firm Szczecin

 

+ DODAJ FIRMĘ

Wyszukiwarka firm

Wypełnij przynajmniej jedno pole

STARMIT DOCIEPLENIA

O FIRMIE

Firma STARMIT od wielu lat realizuje projekty docieplania budynków na te­renie województwa zachodniopomor­skiego oraz poza jego granicami. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe. Od momentu powstania firmy dokładamy wszelkich starań w zakresie dbałości o wysoką jakość prac i dotrzymywanie terminów. Wieloletnie doświadczenie w budowni­ctwie oraz wysokie kwalifikacje zawodo­we naszych pracowników sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu, nawet najbar­dziej nietypowemu zadaniu. Dzięki temu grono naszych zadowolonych klientów wciąż rośnie, a satysfakcja z owoców naszej pracy motywuje nas do nieustan­nego poszerzania i udoskonalania świad­czo­nych usług.

OFERTA

Nasza oferta skierowana jest do szero­kiego grona odbiorców zainteresowa­nych poprawą izolacyjności cieplnej budynków oraz ich walorów estety­cznych. Specjalizujemy się tylko w pracach elewacyjnych, dlatego też wyróżnia nas kompleksowość świadczo­nych w tym zakresie usług. Jesteśmy elastyczni - każdą ofertę dopasowujemy do indywi­dualnych potrzeb klienta. Nasze doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz rozbudowany park maszyno­wy umożliwiają przejście przez cały proces inwestycyjny, od doradztwa w zakresie doboru materiałów poprzez realizację prac budowlanych, aż do finalizacji całości zlecenia. Wierzymy, że takie podejście jest podstawą budowa­nia relacji opartych na wzajemnym zaufaniu i zadowoleniu ze współpracy.

TECHNOLOGIA

Dobieramy technologię i materiały z uwzględnieniem atestów i aprobat tech­nicznych. W naszych realizacjach stosu­jemy tylko nowoczesne i sprawdzone rozwiązania tech­nologiczne. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w budownictwie, śledzimy nowinki, ule­pszając je własnymi innowacyjnymi po­mysłami. Współpracujemy z najlepszymi:

KONTAKT

Telefon: 507 516 460
Strona internetowa: www.starmit.pl
E-mail: docieplenia@gmail.com


Lokalizacja i dane kontaktowe

Kontakt z firmą

Spokojna 5/3
73-110 Stargard Szczeciński

telefon: 507516460
e-mail: docieplenia@gmail.com


Zdjęcia

Opinie o firmie

Ta firma nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz dodać pierwszą!

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 01.02.2013, 02:57
ID firmy: 69
Typ wpisu: wpis bezpłatny

Liczba wyświetleń firmy: 843

WERSJA MOBILNAO serwisieDodaj fimęCennik wpisówPłatnościReklamaPrywatnośćRegulaminKontakt

Copyrights © ogloszenia.szczecin.pl Szczecin 2013 | Wykonanie katalogu: Crazybeaver.net