Katalog firm Szczecin

 

+ DODAJ FIRMĘ

Wyszukiwarka firm

Wypełnij przynajmniej jedno pole

Idea Nieruchomości

Jesteśmy innowacyjnym biurem nieruchomości, które każdą ofertę i każdego klienta traktuje w sposób wyjątkowy. Naszą misją jest zmiana oblicza pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Zajmujemy się szeroko pojętym obrotem nieruchomościami, pośredniczymy w transakcjach kupna, sprzedaży, wynajmu oraz zamiany wszystkich rodzajów nieruchomości dodatkowo zajmujemy się pośrednictwem kredytowym oraz doradzamy na rynku nieruchomości.
Stanowimy zespół ludzi, których wielką pasją jest rynek nieruchomości. Jesteśmy przekonani, że na sukces firmy składają się ludzie, którzy ją budują.
Każdy z nas jest ambitnym indywidualistą, cechuje nas pogoda ducha, otwartość na innych ludzi oraz uśmiech, który towarzyszy nam na co dzień.
O powodzeniu zawsze decyduje zaangażowanie, a to u nas jest zawsze na najwyższym poziomie. Jednak nadrzędnym celem, który nam przyświeca jest zadowolenie naszych klientów.

Na tle konkurencji wyróżnia nas wiele cech, jednak najważniejsze z nich to:
Doświadczenie
W branży działamy od kilkunastu lat, w swojej karierze skutecznie przeprowadziliśmy wiele różnorodnych transakcji. Zaufało nam wielu klientów, których sukces jest również naszym sukcesem. Całą swoją wiedzę oraz doświadczenie pragniemy zaangażować, aby wspólnie z Tobą osiągnąć zamierzony cel.
Dyspozycyjność
Dbając o Twoje zadowolenie jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Możesz umówić się z nami na spotkanie w czasie i miejscu Tobie najbardziej odpowiednim. Poświęcimy Tobie tyle czasu, ile tylko będziesz potrzebował.
Jakość
Dla nas najważniejszy jesteś Ty i Twoje potrzeby, dlatego każde zadanie traktujemy indywidualnie i priorytetowo i udaje się nam sprawnie realizować założone cele. Wszystkie nasze oferty są wyjątkowo przygotowane, promowane oraz prezentowane. U nas nie ma miejsca na „bylejakość”.


Lokalizacja i dane kontaktowe

Kontakt z firmą

Niemcewicza 14H
71-520 Szczecin

telefon: 881222020
e-mail: mariusz@idea.szczecin.pl

Opinie o firmie

Ta firma nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz dodać pierwszą!

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 05.12.2014, 12:12
ID firmy: 752
Typ wpisu: wpis bezpłatny

Liczba wyświetleń firmy: 1104

WERSJA MOBILNAO serwisieDodaj fimęCennik wpisówPłatnościReklamaPrywatnośćRegulaminKontakt

Copyrights © ogloszenia.szczecin.pl Szczecin 2013 | Wykonanie katalogu: Crazybeaver.net