Katalog firm Szczecin

 

+ DODAJ FIRMĘ

Wyszukiwarka firm

Wypełnij przynajmniej jedno pole

Dofinansowane Kursy Językowe NASZA EUROPA

Pomorska Szkoła Psychologii i Informatyki od lutego 2011 roku jest organizatorem Dofinansowanego Projektu Językowego „Nasza Europa”. Mamy doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego i hiszpańskiego. Uczestnicy mogą brać udział w kursach od poziomu A1 do B2. Szkolenia odbywają się w cyklach trzymiesięcznych z możliwością kontynuacji aby zdobyć wiedzę z coraz to wyższego poziomu języka.

Potrzeba nauki języka obcego jest coraz większa dlatego kursy językowe, które prowadzimy pozwalają zdobyć potrzebne umiejętności przy pomocy wykwalifikowanej kadry lektorów. Zajęcia prowadzą młodzi, ambitni i energiczni lektorzy, którzy nie poprzestają na formie nudnego wykładu, a przyjemne i przestronne sale, wyposażone w sprzęt multimedialny usprawniają i umilają zdobywanie wiedzy. Nauczanie odbywa się w grupach kilkuosobowych w godzinach porannych i popołudniowych oraz w weekendy.

Pokazujemy, że nauka może być lekka i przyjemna. Bardzo często wielu z nas staje przed problemem braku znajomości języka obcego, który staje się niezbędny już nie tylko w czasie podróży. Młodzi nauczą się języka – jeśli tylko zechcą – w szkole, ale dorośli? Kiedy praca zabiera większość czasu, samorozwój nie jest już taki prosty.

Z myślą o takich ludziach, aktywnych, pchanych naprzód ciekawością świata i zasilanych energią, która nigdy nie wygasa, prowadzony jest właśnie Dofinansowany Projekt Językowy „Nasza Europa”. W ramach Projektu mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego mogą skorzystać z okazji do nauki języków obcych w warunkach lepszych niż w wielu szkołach językowych. W ramach lektoratów słuchacze rozmawiają ze sobą, wykorzystują nowoczesne technologie wspierające naukę języków, a przede wszystkim pozbywają się wewnętrznego strachu przed mówieniem. Dzięki programowi dofinansowań taka nauka wcale nie musi drenować kieszeni a dodatkowo wartością dodaną jest udział w praktycznym 10 godzinnym kursie obsługi programu Excel.


Lokalizacja i dane kontaktowe

Kontakt z firmą

Henryka Dąbrowskiego 38-40 pok.103
I piętro
70-100 Szczecin

telefon: 91 484 19 60
e-mail: angielski@psi.edu.pl

Opinie o firmie

Ta firma nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz dodać pierwszą!

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 20.10.2014, 20:19
ID firmy: 713
Typ wpisu: wpis bezpłatny

Liczba wyświetleń firmy: 1026

WERSJA MOBILNAO serwisieDodaj fimęCennik wpisówPłatnościReklamaPrywatnośćRegulaminKontakt

Copyrights © ogloszenia.szczecin.pl Szczecin 2013 | Wykonanie katalogu: Crazybeaver.net