Katalog firm Szczecin

 

+ DODAJ FIRMĘ

Wyszukiwarka firm

Wypełnij przynajmniej jedno pole

BTH Gama Sp. z o.o.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wyjazdów do Bułgarii z transportem samolotowym i autokarowym. W sezonie 2014 proponujemy urlop w dwóch kurortach wybrzeża Morza Czarnego. Albena oraz Złote Piaski kuszą piaszczystymi plażami, ciepłym morzem oraz bogactwem atrakcji. Swoją ofertę kierujemy do osób dorosłych, rodzin z dziećmi, a także do młodzieży (kolonie i obozy). Dla seniorów przygotowaliśmy specjalną propozycję z dodatkowym pakietem świadczeń.

Organizowanie wyjazdów do Bułgarii to nasza specjalność, potwierdzona wieloletnim doświadczeniem. Zachęcamy do spędzenia urlopu z biurem podróży z 24-letnią tradycją. Od 1989 roku spełniamy Państwa urlopowe marzenia. Tysiące zadowolonych Klientów motywuje nas do tego, aby stale podnosić jakość usług. Mając na uwadze Państwa wysokie oczekiwania proponujemy głównie hotele all inclusive w rozszerzonych formułach: super, premium oraz ultra. Jest to unikalna i rzadko spotykana w Bułgarii oferta, w ramach której bez dodatkowych opłat zapewniamy: serwis plażowy (leżaki i parasole), możliwość korzystania z baru przy plaży (napoje i posiłki), dostępność oryginalnych alkoholi importowanych, wydłużone godziny pracy barów (nawet do 02:00), hotelowy bus na plażę (dla hoteli położonych poza pierwszą linią brzegową). Oferta na bazie wzbogaconego all inclusive cieszy się dużym zadowoleniem Klientów, którzy często określają ją mianem „oferty wczasów bez portfela”. Proponujemy również wypoczynek ekonomiczny, w atrakcyjnych cenach.

Świetna znajomość rynku bułgarskiego, doświadczenie i wysokie kwalifikacje personelu umożliwiają wdrażanie bardzo dobrej oferty i kompleksową obsługę Klientów indywidualnych i grupowych. W myśl postanowień Ustawy o Usługach Turystycznych działamy na podstawie Zaświadczenia o wpisie do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych nr 148 Marszałka Województwa Łódzkiego i posiadamy Gwarancję Ubezpieczeniową Organizatora Turystyki w Towarzystwie Ubezpieczeń EUROPA S.A.


Lokalizacja i dane kontaktowe

Kontakt z firmą

ul. Rawska 6
70-502 Skierniewice

telefon: 42 832 11 04
e-mail: biuro@gamaskierniewice.pl

Opinie o firmie

Ta firma nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz dodać pierwszą!

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 08.01.2014, 11:16
ID firmy: 434
Typ wpisu: wpis bezpłatny

Liczba wyświetleń firmy: 834

WERSJA MOBILNAO serwisieDodaj fimęCennik wpisówPłatnościReklamaPrywatnośćRegulaminKontakt

Copyrights © ogloszenia.szczecin.pl Szczecin 2013 | Wykonanie katalogu: Crazybeaver.net